Zespół weselny Night Light

Zapraszamy do wpisania się do naszej księdze gości

Jesteś zadowolony z naszych usług? Chcesz nas polecić rodzinie, znajomym i innym parom, które szykują się do ślubu i wesela? Księga gości jest najlepszym sposób na wystawienie nam pozytywnych referencji. Nie wymagamy podania danych osobowych w trakcie dodania wpisu – robisz to dobrowolnie. Podając imię i adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych, czyli udostępnianie ich na stronie.

8 dni temu, 11:37 Magda i Mateusz:
Dziękujemy za rewelacyjną oprawę muzyczną. Nasi goście byli zachwyceni. POLECAMY!!!
12 dni temu, 05:42 Iza i Piotr:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i będziemy polecać zespół naszym znajomym i rodzinie. Impreza była po prostu super i to wszystko dzięki wam!! POLECAMY, bo naprawdę warto.
19 dni temu, 17:59 Karolina i Dominik:
Wybór zespołu był jedną z trudniejszych decyzji. Nie wiedzieliśmy, czym się kierować, więc trochę długo to trwało zanim zdecydowaliśmy się na jeden. Night Light z Lublina to najlepszy wybór. Nie zawiedliśmy się, byliśmy zachwyceni, jak poprowadził całą imprezę. DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY
24 dni temu, 14:12 Monika i kochany Tomek:
Nasze wesele było super. Muzyka była dobrze dobrana oraz odpowiadała naszym gościom. Po raz kolejny wybralibyśmy ten zespół.
44 dni temu, 18:21 Marcelina i Mikołaj:
Jesteście po prostu super. Dziękujemy za najlepszą oprawę muzyczną, dzięki której ten dzień był naprawdę wyjątkowym przeżyciem. POLECAMY!!
71 dni temu, 15:32 Agnieszka i Paweł:
Fantastyczny zespół z dużym doświadczeniem i bogatym repertuarem. Pomagają w wyborze muzyki, dopasowanej do wybranego motywu przewodniego. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
72 dni temu, 22:09 Kasia i Marcin:
Witam! Sympatyczny i doświadczony zespół, dzięki któremu wszyscy świetnie bawili się na naszym weselu. Każdy był zachwycony repertuarem i sposobem prowadzenia zabaw. Wodzirej był niesamowity i spisał się na medal. Będziemy polecać znajomym.
79 dni temu, 17:16 Marysia i Paweł:
Wspaniała wokalistka zachwyciła wszystkich niesamowitym głosem. Pozostali członkowie są sympatyczni i profesjonalni. Duże doświadczenie i bogaty repertuar to jego największe plusy.
102 dni temu, 17:30 Katarzyna i Szymon:
Zespół spełnił nasze oczekiwania i oczekiwania naszych gości. Bardzo profesjonalny! Dzięki niemu nasze wesele było najpiękniejszym dniem w życiu. Muzyka była dopasowana do gości i podobała się wszystkim, niezależnie od wieku. Na pewno polecimy go naszym znajomym, którzy niedługo się pobierają.
102 dni temu, 18:51 Ania i Mariusz:
Zespół fantastyczny. Nie moglibyśmy mieć lepszego. Spisał się rewelacyjnie, a wokal był po prostu niesamowity. Cena przystępna. POLECAMY wszystkim parom!
105 dni temu, 00:29 Wiktoria i Sebastian:
Jesteśmy pod wrażeniem! Nie byliśmy przekonani co do zespołu, ponieważ zdecydowaliśmy się na niego w ostatniej chwili, ale jesteśmy mile zaskoczeni. Największe wrażenie zrobił na nas wokal. Po prostu przepiękny głos. Wodzirej doskonale poprowadził zabawy.
125 dni temu, 11:37 Weronika:
Chcielibyśmy wszystkim narzeczonym polecić zespół z Lublina Night Light. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia imprezy i repertuaru. Zespół perfekcyjnie wywiązał się ze swoich obowiązków, dlatego jest warty swojej ceny. Był z polecenia znajomych i warto było się na niego zdecydować. W ogóle nie żałujemy swojej decyzji.
151 dni temu, 16:15 Ola i Marcin:
Zespół wybrany praktycznie w ciemno, jednak decyzja słuszna. Nie żałujemy, że się na niego zdecydowaliśmy. Zapewnił naszym gościom najlepszą zabawę do rana. Aż żal było kończyć imprezę. Mamy nadzieję, że znowu będziemy mieli okazję bawić się na weselu, gdzie zagra Night Light.
198 dni temu, 14:03 Sabina i Tomek:
Zespół poleciła mi siostra, która kiedyś słyszała jak grał. Nie zawiedliśmy się. Impreza była jak najbardziej udana i szkoda, że tak szybko się skończyła  polecamy wszystkim, bo warto zatrudnić tak sympatyczną, zgraną i profesjonalną ekipę.
235 dni temu, 11:37 Gosia & Tomek:
Zapewnili nam zabawę do białego rana. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Nie usłyszeliśmy nawet jednej negatywnej opinii na temat naszego zespołu. Repertuar dobieraliśmy razem, oni tylko sugerowali, co warto zagrać. Podobnie z piosenką na pierwszy taniec. Dostaliśmy całą listę propozycji, dlatego było, w czym wybierać. Dzięki Night Light nasze wesele było super!!
254 dni temu, 00:19 Barbara i Jacek:
Nigdy nie zapomnimy naszego wesela i naszych rozbawionych gości. Impreza była świetna i prowadzona na najwyższym poziomie. POLECAMY!!!
280 dni temu, 16:10 Zofia i Karol:
Największe plusy za szeroki repertuar, zgodny z naszymi oczekiwaniami, świetny wokal oraz duży wybór oryginalnych zabaw weselnych. Jeszcze się z takimi nie spotkaliśmy na żadnym weselu. Miło będzie nam wspominać ten dzień. Dziękujemy wam za to!!!
305 dni temu, 13:41 Marysia i Łukasz:
Dziękujemy wam za oprawę muzyczną naszego wesela. Było rewelacyjnie! Wszystkim tym, którzy szukają zespołu na wesele polecamy grupę z Lublina. Przekonajcie się, że warto!
323 dni temu, 15:00 Wiktoria i Sławek:
Wybór Night Light to była nasza najlepsza decyzja. Spełniliście wszystkie nasze oczekiwania i dziękujemy wam za to.
348 dni temu, 11:09 Eliza z męzem:
Night Light to najlepszy zespół z Lublina. Czteroosobowy zespół tworzy niesamowity klimat. Potrafi zaangażować gości do zabaw weselnych. Obawialiśmy się najbardziej oczepin, tzn.,że będzie mało chętnych do zabawy. Jednak przeżyliśmy miłe zaskoczenie. Było zabawnie, więc tym bardziej polecam ten zespół. Bo na każdym weselu trzeba się dobrze bawić, a ten zespół nam to zapewnił.
411 dni temu, 21:42 Luiza i Sebastian:
Jesteśmy z Radomia, ale zdecydowaliśmy się na zespół z Lublina i nie żałujemy tego. To była najlepsza decyzja. Cudowna wokalistka, profesjonalny gitarzysta i klawiszowiec oraz świetny wodzirej to przepis na udane wesele. I nasze takie było! GORĄCO POLECAMY!!!!
413 dni temu, 11:37 Monika i Ksawery:
Witam, Znaleźliśmy ten zespół przez przypadek, przeglądając strony internetowe. Potrzebowaliśmy zespołu na nasze wesele. Opinie na jego temat były pozytywne i cena atrakcyjna, wiec szybko się na niego zdecydowaliśmy. Mieli akurat nasz termin wolny, a wiadomo że w każdej chwili może się to zmienić. Trochę ryzykowaliśmy, ale to ryzyko się opłaciło. Zabawa była udana i wszyscy goście miło wspominają ten dzień. GS
490 dni temu, 11:37 Gosia i Kuba:
Dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną. Cieszymy się, że was wybraliśmy, bo dzięki wam nasze wesele pozostanie już na zawsze miłym wspomnieniem. Polecamy was w gronie znajomym i wśród rodziny. Jeszcze raz dziękujemy!
519 dni temu, 09:31 Justyna i Krzysiek:
Dziękujemy! Dzięki wam tak bardzo się nie stresowaliśmy. Nie często jesteśmy w centrum, a dzięki wam wesele nie było takie stresujące. Poza tym muzyka była trafiona w nasz gust oraz w gust naszych gości. Nie tak łatwo zadowolić naszych gości, a wam się udało.
534 dni temu, 20:42 Anna i Grzegorz. ;D:
Night Light z Lublina to najlepszy zespół weselny. Wystawiamy im pozytywną rekomendację i zapraszamy do kontaktu po szczegóły. Warto zdecydować się na zespół z trzech powodów. Po pierwsze, wokalistka, która zaczarowała nas swoim wokalem. Po drugie, pozostali z ekipy, którzy doskonale zagrali wybrany styl muzyczny. Po trzecie, charyzmatyczny wodzirej, który poprowadził wszystko zgodnie z planem, a nawet lepiej. Nigdy nie zapomnimy tego dnia i to dzięki wam! Pozdrawiam. ;)
562 dni temu, 08:11 Marta i Michał:
Zespół szukaliśmy od kilku miesięcy i na żaden nie mogliśmy się zdecydować. Po pierwszym spotkaniu i przesłuchaniu waszego dema od razu wiedzieliśmy, że już nie musimy szukać. To dzięki wam spełniło się nasze największe marzenie, czyli niezapomniane wesele.
590 dni temu, 08:59 Agata i Damian:
Jeszcze raz dziękujemy wam za wszystko. Wszyscy goście bawili się świetnie. My również zapamiętamy ten dzień pozytywnie. Polecamy. Naprawdę warto. Rezerwujcie terminy!
612 dni temu, 18:03 Dominika i Mirek:
Świetna zabawa tylko dzięki wam. Potrafiliście zapewnić nam dobrą zabawę i wrażanie, które już na zawsze z nami zostaną. Nigdy o was nie zapomnimy.
615 dni temu, 13:51 Jadwiga:
Dziękujemy wokalistce za niesamowity wokal, który zachwycił wszystkich. Ma talent i głos. Pozostali także dobrze się spisali. Repertuar dobrze dobrany i zaśpiewany.
624 dni temu, 19:18 Karolina t&Mariusz:
Zaryzykowaliśmy i się nie zawiedliśmy. Świetny zespół czteroosobowy z dużym repertuarem i bogatym doświadczeniem scenicznym.
633 dni temu, 10:48 Paulina &Szymon:
Świetny zespół, godny polecenia!
650 dni temu, 12:01 Natalia i Dominik:
Wystawiamy pozytywne rekomendacje i polecamy innym narzeczonym. Jeśli macie problem z wyborem zespołu, to ten warto wybrać. Dobrze gra i śpiewa. Sugeruje się oczekiwaniami narzeczonych i gości. Potrafi dobrać piosenki do każdej grupy wiekowej.
655 dni temu, 20:08 Ola i Radek
Urozmaicony repertuar i niesamowity wokal to podstawowe zalety zespołu Night Light. Jest dobrze przygotowany do swojej pracy i dlatego możemy go polecić.
659 dni temu, 18:43 Damian:
Super!!!
671 dni temu, 19:34 Kasia i Kuba:
Grał na weselu mojej siostry i tak mi się spodobał, że zarezerwowałam go również ja. Dobre zespoły mają często zajęte terminy z kilkuletnim wyprzedzeniem. Jesteśmy zadowolenie oraz możemy polecić go innym.
685 dni temu, 14:38 Milena i Karol:
Zespół był rewelacyjny. Zagrał tak jak chcieliśmy!!
702 dni temu, 04:88 Klaudia i Krzysztof:
Zespół z Lublina był najlepszym wyborem. Mieszkamy w Warszawie, ale nie ograniczaliśmy się jedynie do lokalnych grup muzycznych. W końcu Lublin nie jest tak daleko.
730 dni temu, 15:10 Basia i Marian:
Cały zespół super! Zagwarantował nam najlepszą zabawę w najbliższym gronie. POLECAM!
741 dni temu, 16:33 Ewa i Franciszek:
NIESAMOWICI, PROFESJONALNI…cudowni. Taki zespół potrafi każdego rozruszać.
778 dni temu, 16:23 Grażyna i Olek:
Wspaniała zabawa dzięki wspaniałemu zespołowi z Lublina. Impreza po prostu rewelacja. Oby więcej takich zespołów.
812 dni temu, 19:14 Justyna:
Dobrze grają i śpiewają. Poleciłam ich moim znajomym i się nie zawiedli. Zagrali również u mnie i także byłam z nich zadowolona.