Zespół weselny Night Light

Natalia

Doświadczona wokalistka z wykształceniem muzycznym. Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej UMCS Lublin. Dobrze się czuje w każdym repertuarze, posiada także własny. Muzyka jest jej największą pasją i sposobem na realizację zawodową. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania. Umie też grać na gitarze i saksofonie. Od kilku lat tworzy oprawę muzyczną wielu uroczystości. Gra i śpiewa na weselach i różnych lokalnych imprezach. Ma dobry słuch i unikalny, wyjątkowy głos. Brała udział w wielu wokalnych konkursach i została doceniona za niezwykłą interpretację znanych utworów. Od dwóch lat śpiewa w zespole.

Tomek

Gitarzysta z doświadczeniem. Posiada wykształcenie muzyczne. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej UMCS w Lublinie. Gra na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej. Potrafi łączyć różne style muzyczne i tworzyć niesamowitą muzykę, która buduje niesamowitą atmosferę. W zespole jest od pięciu lat. Potrafi również grać na saksofonie oraz prowadzi zajęcia z gry na gitarze na poziomie początkującym i zaawansowanym. Dodatkowo jest menadżerem zespołu.

Daniel

Doświadczony wodzirej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych imprez masowych: lokalnych i krajowych. Ma niesamowite poczucie humoru i talent do prowadzenia imprez. Potrafi zbudować weselny klimat oraz zaangażować gości do udziału w zabawach weselnych. Wcześniej występował w teatrze, posiada więc bogate doświadczenie sceniczne. Przez dwa lata był członkiem kabaretu „Mniam mniam”.

Marcel

Klawiszowiec z zamiłowania i doświadczenia. Potrafi też grać na akordeonie i ma dobry głos. Ma talent do tworzenia oryginalnego akompaniamentu połączonego z wokalem. Posiada też własny repertuar, którzy może zaprezentować podczas imprezy. Z zespołem jest związany od czterech lat. Wcześniej współpracował z innymi zespołami oraz grał na różnych imprezach. Posiada wykształcenie muzyczne, potwierdzone dyplomem wyższej uczelni. Uczy także gry na klawiszach. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku.