Zespół weselny Night Light

Repertuar muzyczny zespołu Night Light Lublin

Repertuar dopasowujemy indywidualnie do imprezy oraz do oczekiwań klientów. Wiemy, jak ważna jest muzyka i że jest nieodłącznym elementem każdego wesela. Bez dobrej muzyki nie ma dobrego wesela.

Mamy bogaty repertuar muzyczny, od utworów z lat 50 do współczesnych. Rock, disco polo jazz, czy typowa muzyka weselna – to przykładowe style, które możemy zaproponować oraz które możemy połączyć. Gramy znane i mniej znane piosenki, piosenki, które są lubiane oraz są hitami na listach przebojów. Najważniejsze jest dla nas to, aby każdy znalazł coś dla siebie, bo wiemy, że wesele łączy pokolenia.

Posiadamy przykładowy repertuar muzyczny, charakterystyczny dla imprez weselnych. Jest on dostępny w dziale demo. Jednak zawsze możemy go zmienić, tzn. coś do niego dodać lub coś z niego usunąć. Ostateczna decyzja należy do klientów. My tylko proponujemy popularne zestawy muzyczne i doradzamy, co warto zagrać. Posiadamy duże doświadczenie i wiemy, jaka muzyka spodoba się gościom w każdym wieku. Lubimy różnorodność, dlatego polecamy urozmaicony repertuar. Budujemy go w oparciu o swoje doświadczenie i sugestie klientów.

Śpiewamy w różnych językach, także po angielsku i włosku znane i lubiane przeboje. Chętnie pomożemy również w wybraniu muzyki na pierwszy taniec. Na życzenie naszych klientów przygotujemy piosenkę, która nie znajduje się w naszym stałym repertuarze.